Společnosti ve skupině ABC Data:
Aktuální ceny akcií ABC Data S.A.:

Tiskové zprávy2017-02-24
Společnost ABC Data byla zvolena nejlepším distributorem elektroniky pro střední a východní Evropu. Toto ocenění, které uděluje EMEA Channel Academie, je jedním z nejprestižnějších ocenění v tomto odvětví pro tuto část Evropy. Vyhlášení vítězů a slavnostní předání cen nejlepším distributorům z konkrétních oblastí EMEA se konalo ve čtvrtek 23. února v Monaku na konferenci Distree EMEA.
2016-11-22
Bývalý obchodní ředitel společnosti ABC Data v České republice přebírá vedoucí roli pro oba trhy
2016-10-17
Přední regionální distributor ABC Data spolu s místním softwarovým partnerem ArrowSys pomohou malým českým firmám se zavedením tzv. EET díky novým řešením. Ta jsou vysoce přizpůsobitelná a jsou určena jak pro kamenné prodejny, tak i pro stánkový prodej.
2016-09-26
Praha, 26. září 2016 – Společnost ABC Data, která se zabývá distribucí IT hardwaru a spotřební elektroniky, dnes oznámila, že byla jmenována prvním oficiálním partnerem předního výrobce smartphonů Xiaomi v Evropské unii. Bude v této oblasti distribuovat řadu produktů Xiaomi, nejprve na polském trhu, postupně však hodlá své aktivity rozvíjet i v dalších zemích střední a východní Evropy.
2016-08-23
Společnost ABC Data převezme kontrolní balík více než 80 % akcií společnosti S4E S.A. Jedná se o klíčovou akvizici tohoto roku v IT sektoru a potvrzuje se tak silná pozice společnosti ABC Data jako lídra v oblasti distribuce IT vybavení a spotřební elektroniky v Polsku i regionu střední a východní Evropy, včetně České republiky.