Společnosti ve skupině ABC Data:
Aktuální ceny akcií ABC Data S.A.:

Tiskové zprávy2016-11-22
Bývalý obchodní ředitel společnosti ABC Data v České republice přebírá vedoucí roli pro oba trhy
2016-10-17
Přední regionální distributor ABC Data spolu s místním softwarovým partnerem ArrowSys pomohou malým českým firmám se zavedením tzv. EET díky novým řešením. Ta jsou vysoce přizpůsobitelná a jsou určena jak pro kamenné prodejny, tak i pro stánkový prodej.
2016-09-26
Praha, 26. září 2016 – Společnost ABC Data, která se zabývá distribucí IT hardwaru a spotřební elektroniky, dnes oznámila, že byla jmenována prvním oficiálním partnerem předního výrobce smartphonů Xiaomi v Evropské unii. Bude v této oblasti distribuovat řadu produktů Xiaomi, nejprve na polském trhu, postupně však hodlá své aktivity rozvíjet i v dalších zemích střední a východní Evropy.
2016-08-23
Společnost ABC Data převezme kontrolní balík více než 80 % akcií společnosti S4E S.A. Jedná se o klíčovou akvizici tohoto roku v IT sektoru a potvrzuje se tak silná pozice společnosti ABC Data jako lídra v oblasti distribuce IT vybavení a spotřební elektroniky v Polsku i regionu střední a východní Evropy, včetně České republiky.
2016-08-16
Společnost ABC Data, jediný distributor IT a spotřební elektroniky přímo působící v regionu střední a východní Evropy včetně České republiky, uvádí do své nabídky moderní 3D skenery Pixelio. Nová regionální smlouva potvrzuje současný trend: technologie 3D tisku bere útokem další a další trhy a nabývá na popularitě mezi firemními uživateli i běžnými spotřebiteli. 3D Pixelio využijí mimo jiné fotografové, pracovníci muzeí, archeologové, konstruktéři, grafici, blogeři nebo specialisté na elektronický obchod.